Kaip atrenkami automobiliai į polizinginiai.lt?

Kaip atrenkami automobiliai į polizinginiai.lt?

Ar kada nors susimąstėte, kaip automobiliai patenka į jų pardavimo aikšteles? Kaip jie atrenkami? Iš kur jie atkeliauja į Lietuvą? Mūsų aikštelėse parduodami automobiliai turi atitikti  keliamus griežtus reikalavimus. Kiekvieną automobilį atidžiai patikrina mūsų įmonės atsakingi specialistai, vėliau ir techninių apžiūrų  centro atstovai. Tad kiekvienas jų pasižymi aukštais kokybės standartais.


Ko reikia tikram lietuviui?


Ne paslaptis, kad www.polizinginiai.lt turi partnerių - lizingo bendrovių užsienyje su kuriais nuolat bendradarbiauja tiekiant automobilius į Lietuvą. Polizinginiai automobiliai atkeliauja iš ten veikiančių lizingo bendrovių, kurios specializuojasi naujų automobilių finansavimo srityje su atpirkimo galimybe: įsipareigoja ne tik suteikti finansavimą automobilio pirkėjui, bet ir išpirkti automobilius pasibaigus lizingo periodui.


Bendradarbiaujant su šiomis įmonėmis yra ieškoma to, kas tinka ir yra lengvai pritaikoma Lietuvos automobilių rinkoje, todėl didžiąją dalį mūsų darbo specifikos sudaro rinkos pokyčių ir poreikių analizė. Atsižvelgiant į Lietuvos demografinius rodiklius ir pragyvenimo lygį, atrodytų, jog šalyje turėtų dominuoti nedideli, silpnų variklių ir ekonominės klasės automobiliai, tačiau realybė - kitokia. Priešingai nei daugelyje Europos šalių, Lietuvoje dar nėra įsigaliojęs automobilio mokestis, todėl lietuviai renkasi didelius, galingų variklių automobilius. Tuo tarpu kitose Europos šalyse CO2 rodikliai yra ypatingai svarbūs, nes pastarieji gali lemti papildomus mokesčiui, kuriuos teks sumokėti valstybei.


Verta paminėti, kad Lietuvoje sparčiai auga susidomėjimas hibridiniais automobiliais, todėl juos gatvėse sutikti galime vis dažniau. Mūsų rinką labai greitai užplūdę hibridiniai ir PlUG-IN automobiliai didina konkurenciją ir pardavimų srityje.


Būtent šie rinkos pokyčiai skatina prisitaikyti prie gyventojų poreikių ir lemia platų automobilių asortimentą, kuris pasiekia polizinginių aikšteles. Jūsų pasirinkimas - mūsų pasirinkimas.


Kaina ir rida - esminiai faktoriai


Dauguma lietuvių, rinkdamiesi automobilį, pirmiausia įvertina kainą ir ridą. Praktika rodo, kad optimaliausia naudoto automobilio rida Lietuvos pirkėjui - apie 150 000 kilometrų. Ši skaitinė išraiška dažnai pasirenkama dėl kainos ir kokybės santykio: tokį kilometražą įveikęs automobilis dar nėra nusidėvėjęs, o kartu ir įperkamas.


Į ką dar atsižvelgiama parenkant automobilius? Taipogi pirkėjams svarbi automobilio komplektacija. Vairuotojai yra pripratę prie elementarių patogumų, tokių kaip klimato kontrolė ar elektra valdomi langai. Todėl polizinginių aikštelėse parduodami automobiliai, kurių komplektacijos standartai - ne žemesni nei vidurinio lygmens.


Taigi,  atrenkant automobilius į polizinginiai.lt, ieškomas aukso viduriukas ir atsižvelgiama į specifinius mūsų regiono poreikius. Jeigu ieškote naudoto automobilio už optimaliausią kainą su komfortiška komplektacija - www.polizinginiai.lt vertas jūsų pasirinkimo!


Apie naujausius automobilius sužinokite pirmas!