images/Polizinginiai_just_logo_2017_black.svg
NAUJIENOS
Polizinginiai.lt - patikimi automobiliai be jokios rizikos
2017-11-10

Atsisakykite rizikų pirkdami naudotą automobilį

Perkant transporto priemonę svarbu nepalikti vietos galimiems nesklandumams kalbant tiek apie pirkimo procesą, tiek apie tolimesnį automobilio eksploatavimą.


Svarbu įsitikinti, kad automobilis kurį perkate ir Jums pateikta informacija apie jį - sutaptų.

Informacijos patikimumas priklauso nuo pardavėjo.


Ar pirkdami automobilį “tiesiai nuo tralo” galite būti tikri, kad viską ką pardavėjas teigia apie automobilį yra tiesa? Greičiausiai – ne.

Todėl nėra abejonių, jog norint įsigyti gerą automobilį, reikia rasti patikimą pardavėją. Kuris savo ruožtu sugebėtų pagrįsti teikiamą informaciją apie automobilio praeitį.


Polizinginiai.lt automobilių patikimumo garantas

Įmonės, kurios prekiauja automobiliais antrinėje rinkoje, privalo užtikrinti pirkėjus, kad visa jiems pateikiama informacija yra teisinga.


Polizinginiai.lt veikia kaip socialiai atsakinga įmonė, todėl esminis siekis – kad pirkėjai nejaustų jokio rizikos faktoriaus. Kadangi prekiaujama naudotais automobiliais, kurių amžius siekia nuo 1 iki 5 metų, bendradarbiaujant su bankais ir lizingo bendrovėmis - klaidingos informacijos galimybė pradingsta.


Kodėl taip yra?

Nes visi parduodami automobiliai iki pardavimo priklausė tik vienam šeimininkui. Juolab iškilus bet kokioms dvejonėms yra žinomas atbulinis adresas, kuriuo galima pateikti iškilusius klausimus.


Bankai arba lizingo bendrovės parduodamos automobilius antrinėje rinkoje, prekiauja tik techniškai tvarkingais ir avarijose nedalyvavusiais automobiliais. Pirkėjas nebus klaidinamas dėl automobilio techninės būklės arba ridos, nes automobiliai prižiūrimi auto-atstovybių servisuose, kuriuose fiksuojama informacija apie transporto priemones.

Kitas, ne ką mažesnis saugiklis – vakarų Europoje veikiantys itin griežti reikalavimai dėl automobilių priežiūros, o dokumentų klastojimas laikomas itin sunkiu nusikaltimu, tad rizikos dėl informacijos apie automobilį neatitikimo faktiškai nelieka.


Polizinginiai.lt dar kartą patikrina į Lietuvą parvežtų automobilių serviso istoriją, apžiūri kėbulo būklę ir praeina techninę apžiūrą.


Pirkėjas ieškodamas automobilio Polizinginiai.lt gali jaustis saugiai ir nesukti sau galvos, jog jam patikęs automobilis gali turėti nutylėtų paslapčių.

Susiję straipsniai
NAUJIENOS
Kokios automobilių markės lietuvių mėgiamiausios ir kodėl?
NAUJIENOS
Populiariausi automobiliai Lietuvoje: 2018 metų apžvalga
NAUJIENOS
Mechaninė ir automatinė pavarų dėžė: ką rinktis?
Naujausi polizinginiai automobiliai