images/Polizinginiai_just_logo_2017_black.svg
NAUJIENOS
Kaip išsirinkti naudotą automobilį?
2017-11-10

Tačiau, kad ir kaip atsakingai rinkdamasis automobilį, dažnas susiduria su nelauktomis staigmenomis. Tad į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis automobilį ir kaip nusipirkti naudotą transporto priemonę išvengiant galimų rizikų? Apie tai - šiame straipsnyje.


Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis automobilį?


Pirmiausiai atkreipkite dėmesį į save, į savo poreikius ir galimybes. Atsižvelkite į tai, ar dažniausiai bus važinėjama mieste, ar planuojama vykti į tolimesnes keliones. Ar automobilis reikalingas visai šeimai ar tik jūsų asmeniniu poreikiui, pavyzdžiui, važinėjimui darbo reikalais mieste.


Ruošiantis važinėti judriomis miesto gatvėmis – verta apsvarstyti mažesnio, ekonomiškesnio automobilio variantą. Tuo tarpu planuojant išvykas su šeima labiau tiktų erdvesnė transporto priemonė.


Kitas klausimas į kurį būtina atsakyti – kiek galiu išleisti pirkdamas automobilį?


Gyvename šalyje, kurioje kone kiekvienas dairosi patraukliausio kainos ir kokybės santykio. Esame linkę „išieškoti“ geriausio produkto už geriausią kainą. Todėl dažniausiai bandome surasti puikios būklės naudotą automobilį ir tikimės, kad pirkinys atitiks visus mūsų lūkesčius.  


Naudotas automobilis – baimės, rizikos, realybė

Perkant naudotą automobilį pagrinde baiminamasi nusipirkti stipriai daužtą, skendusį arba vogtą automobilį. Lietuvos rinka pripildyta parduodamų naudotų automobilių, o pavieniai jų prekeiviai paprastai žino nemažai gudrybių, kurios leidžia nuslėpti tikrąją automobilio ridą ir techninę būklę.


Automobilių versle pasitaiko daug nelegalių sandorių, kai pirkėjas perka transporto priemonę ne iš realaus pardavėjo, o iš tarpininko, perparduodančio automobilius su užsienietiškais techniniais pasais, neišrašinėja sąskaitų ir panašiai. Paprastas patarimas susidūrus su tokiais atvejais – bėkite kuo toliau nuo tokių prekybininkų.


Jeigu jau priėmėte sprendimą automobilį įsigyti pats, bent jau įsitikinkite, kad pardavėjas Jums pateiks lietuvišką techninį pasą, technikinių apžiūrų kortelę ir sandorio metu išrašys sąskaitą faktūrą (jeigu pardavėjas yra juridinis asmuo) ir priims apmokėjimą pavedimu.


Norėdami apsisaugoti nuo galimų apgavysčių ir paslėptų automobilio defektų savo naują automobilį rinkitės Polizinginiai.lt ir Polizinginių automobilių aikštelėse Vilniuje bei Marijampolėje, kur Jūsų laukia techniškai tvarkingi ir eksplotacijai pilnai paruošti automobiliai.


Susiję straipsniai
NAUJIENOS
Kokios automobilių markės lietuvių mėgiamiausios ir kodėl?
NAUJIENOS
Populiariausi automobiliai Lietuvoje: 2018 metų apžvalga
NAUJIENOS
Mechaninė ir automatinė pavarų dėžė: ką rinktis?
Naujausi polizinginiai automobiliai