images/Polizinginiai_just_logo_2017_black.svg
NAUJIENOS
Kas yra polizinginis automobilis?
2017-11-06

Žodis polizinginis lietuvių kalboje vartojamas kaip naujadaras, tačiau tai tampa plačiai vartojama sąvoka prekiaujant automobiliais antrinėje rinkoje. Lietuviai ypač vertina kainos ir kokybės santykį, todėl su malonumu polizinginiams automobiliams leidžia užkariauti Lietuvos gatves. Kviečiame plačiau susipažinti apie polizinginių automobilių ypatumus.


Kaip automobilis tampa polizinginiu?

 

Vakarų Europoje daugeliui vairuotojų keisti naujus automobilius  3 – 5 metų bėgyje yra įprasta praktika. Toks įprotis susiformavo perkant automobilius išsimokėtinai, su lizingo bendrovėmis sudarant 3 – 5 metų sutartis, su likutine verte, kuomet mokamos vidutinio dydžio mėnesinės įmokos, o sutarčiai pasibaigus, automobiliai būna gražinami lizingo bendrovėms, o vairuotojams vėl suteikiama proga rinktis naują automobilį, mokant to paties dydžio mėnesinę įmoką.

 

Tuo tarpu, lizingo bendrovės su grąžintais automobiliais vykdo antrinį verslą ir šiuos automobilius parduoda. Taip transporto priemonės įgyja polizinginio automobilio statusą.

 

Kodėl verta pirkti polizinginį automobilį?

 

Pagrindinė priežastis, kodėl į polizinginius automobilius verta atkreipti dėmesį – optimalus kokybės ir kainos santykis:

  • Visos parduodamos transporto priemonės iki tol būna eksploatuotos tik vieno savininko ir prižiūrėtos autorizuotuose (dažniausiai gamintojo atstovų) servisuose (lizingo sutarties metu asmuo, naudojantis automobilį, yra suinteresuotas jį aptarnauti tinkamai, nes kitaip kyla grėsmė prarasti gamyklinę garantiją);

  • Polizinginiai automobiliai nėra dalyvavę rimtuose eismo įvykiuose, kuriuose būtų pažeista kėbulo geometrija ar išsiskleidusios oro pagalvės. (Daužti automobiliai nebelaikomi tinkamais eksploatuoti ir lizingo bendrovės jų neparduoda). O jeigu taip atsitinka, tuomet tokius automobilius perima draudimo bendrovės ir realizuoja netaisytus į automobilių laužynus ir t.t. Eksplotaciniai įbrėžimai ir įlenkimai nepriskiriami prie autoįvykių.

  • Tai yra saugu. Mes garantuojame, kad teisės į automobilių disponavimą nebus apribotos, bus sumokėti visi LR mokesčiai bei rida bus tikra, o beveik visais atvejais automobilis turės serviso istoriją, kuri Jums suteiktų išsamią informaciją apie automobiliui atliktus darbus, nuo jo pardavimo iš salono iki patekimo į Polizinginiai.lt aikštelę.

 

Išsirinkti naudotą automobilį gali tapti tikru galvos skausmu daugumai pirkėjų, todėl siūlome kreiptis į savo srities specialistus - www.polizinginiai.lt


Susiję straipsniai
NAUJIENOS
Kokios automobilių markės lietuvių mėgiamiausios ir kodėl?
NAUJIENOS
Populiariausi automobiliai Lietuvoje: 2018 metų apžvalga
NAUJIENOS
Mechaninė ir automatinė pavarų dėžė: ką rinktis?
Naujausi polizinginiai automobiliai