images/Polizinginiai_just_logo_2017_black.svg

Išsami automobilio techninė apžiūra


Kiekvienas Polizinginiai.lt parduodamas automobilis yra nuodugniai patikrinamas.


Mūsų autoserviso specialistai detaliai įvertina ar automobilis yra techniškai tvarkingas, ar veikia visi komfortorto elementai (pvz. radijas, kondicionierius, elektra valdomos dalys ir pan.). Jeigu nustatomi gedimai, jie būna pašalinti. Atlikus bandomąjį važiavimą ir galutinai įsitikinus, kad automobilis neturi jokių trūkumų, automobilis perduodamas pardavimui.


Techninės būklės patvirtinimui, automobilis transportuojamas į valstybinį Techninės apžiūros centrą, kur pakartotinai yra atliekama tapatumo nustatymo ir techninės būklės atitikties įvertinimas bei išduodamas patvirtinantis dokumentas apie automobilio techninę būklę.


KAS YRA TIKRINAMA VALSTYBINĖS TECHNINĖS APŽIŪROS CENTRE ?  • Automobilio išorė: apžiūrimas kėbulas, langų stiklai, žibintai.
  • Automobilio vidus: tikrinamas vairo ratas, garsinis signalas, stiklų valytuvai ir plovikliai, vairuotojo sėdynė, saugos diržai, žibintų jungikliai.
  • Važiuoklė: kartu su važiuokle ir jos mechanizmais tikrinama, ar automobilio dugnas bei suvirinimo siūlės nepažeisti korozijos, kokia padangų būklė, ar patikimai pritvirtinti ratai, kaip veikia vairavimo sistema. Jeigu automobilis turi vilkimo kablį, tikrinamas jo tvirtinimo patikimumas.
  • Stabdžiai ir žibintai: stabdžiai ir žibintai tikrinami specialia įranga. Visų ratų stabdžiai turi veikti pagal nustatytus parametrus, kurie garantuoja patikimą automobilio stabdymą.
    Artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintai privalo neakinti atvažiuojančiųjų iš priekio ir tamsoje vairuojančiam suteikti patikimą kelio apžvalgą, nes nuo to priklauso eismo saugumas.
  • Aplikosauginė patikra: Specialia įranga tikrinama, ar automobilis neišmeta neleistinai daug teršalų, ar iš variklio bei transmisijos nesiskverbia alyva, degalai ar kiti techniniai skysčiai.

Jeigu patikros metu kontrolierius nustato trūkumų, privalu juos kuo greičiau pašalinti. Jeigu automobilis techniškai tvarkingas ir atitinka reikalavimus, išvados patvirtinamos įrašu Centralizuotoje techninės apžiūros duomenų bazėj, o automobilio savininkui išduodama techninės apžiūros rezultatų ataskaita.

KAIP VYKSTA
AUTOMOBILIO PATIKRA
TECHNINĖS APŽIŪROS CENTRE

Exleasingcar mažmeninės prekybos atstovai
Mūsų automobilių
privalumaiAutomobilių privalumai
img/VIENAS_SAVININKAS.pngVIENAS
SAVININKAS
img/TIKRA_RIDA.pngTIKRA
RIDA
img/PRIEZIUROS_ISTORIJA.pngPRIEŽIŪROS
ISTORIJA
img/ISSAMI_PATIKRA.pngIŠSAMI
PATIKRA
img/GARANTIJA.pngGARANTIJA