images/Polizinginiai_just_logo_2017_black.svg

Polizinginiai.lt – automobilių pardavimas


„Polizinginiai.lt“ – tai plačiai Europoje žinomos kompanijos „Exleasingcar“ oficialus mažmeninės prekybos naudotais automobiliais atstovas Lietuvoje.

Automobilių prekybos aikšteles turime Vilniuje, Parodų g. 2 (šalia parodų rūmų „Litexpo“), ir Marijampolėje, Gėlyno g. 10.

Prekybos vietose teikiame visas su automobiliais susijusias paslaugas: naudotų automobilių apžiūra ir pardavimas, serviso paslaugos, savitarnos plovykla, automobilių nuoma.


PAGRINDINĖ VEIKLA

Pagrindinė mūsų veikla – galutiniam vartotojui skirtų automobilių pardavimas . Polizinginiai.lt – parduoda automobilius po lizingo.


PAPILDOMOS PASLAUGOS:

  • Automobilių supirkimas pagal „trade-in“ programą: įvertinsime ir nupirksime Jūsų automobilį, jo kainą užskaitydami kaip dalį įmokos už Jūsų pasirinktą automobilį iš aikštelės arba kaip pradinę lizingo įmoką.
  • Automobilių patikra: kiekvienas mūsų parduodamas automobilis yra nuodugniai patikrinamas mūsų serviso profesionalių darbuotojų, todėl Jūs galite būti tikras dėl automobilio techninės būklės. Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi ir turi patikros aktus.
  • Automobilių servisas: iš mūsų įsigytas automobilis neliks be priežiūros. Visus automobilio techninės priežiūros darbus atliekame kruopščiai ir naudodamiesi naujausia technine įranga.
  • Automobilių nuoma: mūsų automobilių nuomos kompanija „LitCarRent“ pasiūlys įvairius techniškai tvarkingus automobilius bet kuriai Jūsų kelionei ir bet kokiam laikotarpiui. Galime pasirūpinti ir pildoma automobilio įranga: navigacija, vaikiška automobiline kėdute, automobiliniu dėklu slidėms ir kt. Visus automobilių nuomos pasiūlymus rasite www.litcarrent.lt svetainėje.
  • Automobilių plovykla: jūsų patogumui prie automobilių prekybos aikštelių Vilniuje ir Marijampolėje yra įrengtos modernios automobilių plovyklos. Automobilius plauname rankomis naudodami tik profesionalias bei aplinkai ir automobiliui draugiškas priemones.

AUTOMOBILIAI

Automobilius pardavimui parsigabename iš Europos bankų, lizingo bendrovių bei gamintojų, bendradarbiaujame ir su visomis Lietuvos lizingo bendrovėmis. Polizinginiai.lt parduoda 1-5 metų senumo automobilius, itin gerai prižiūrėtus automobilius su pasibaigusiomis lizingo sutartimis ir turėjusius tik vieną savininką.

Automobilių prekybos aikštelė yra nuolat papildoma naujai atgabentais automobiliais.


PIRKIMAS

Mūsų parduodamus automobilius apžiūrėkite interneto svetainėje polizinginiai.lt arba prekybos aikštelėse Vilniuje ir Marijampolėje. Už patikusį automobilį atsiskaityti galėsite mokėdami grynais pinigais, pavedimu arba pagal lizingo sutartį. Įmonėms siūlome papildomą galimybę – atsiskaitymą pagal veiklos nuomos sutartį.

KODĖL GERIAU PIRKTI IŠ POLIZINGINIAI.LT

· Nusipirksite automobilį su patikima ridos ir serviso istorija.

· Jūsų perkamo automobilio techninis stovis bus patikrintas mūsų servise ir technikinių apžiūrų centre.

· Ilgametis kompanijos bendradarbiavimas su užsienio tiekėjais ir patirtis automobilių prekyboje garantuos geriausią pardavimo kainą.

· Pasirinksite patogiausią ir naudingiausią Jums atsiskaitymo galimybę: grynais, pavedimu, pagal lizingo arba veiklos nuomos sutartį.

· Mūsų papildomos paslaugos (servisas, automobilių plovykla bei automobilių nuoma) užtikrins tolesnę kokybišką Jūsų įsigyto automobilio priežiūrą.

Exleasingcar mažmeninės prekybos atstovai
Mūsų automobilių
privalumaiAutomobilių privalumai
img/VIENAS_SAVININKAS.pngVIENAS
SAVININKAS
img/TIKRA_RIDA.pngTIKRA
RIDA
img/PRIEZIUROS_ISTORIJA.pngPRIEŽIŪROS
ISTORIJA
img/ISSAMI_PATIKRA.pngIŠSAMI
PATIKRA
img/GARANTIJA.pngGARANTIJA