Polizinginiai.lt – automobilių pardavimas

Automobilių pardavimas

POLIZINGINIAI.LT – plačiai Europoje žinomos kompanijos „Exleasingcar“ oficialus mažmeninės prekybos naudotais automobiliais atstovas Lietuvoje. Pagrindinė mūsų veikla – galutiniam vartotojui skirtų automobilių po lizingo pardavimas.

Prekybos vietose teikiame visas su automobiliais susijusias paslaugas: naudotų automobilių apžiūra ir pardavimas, serviso paslaugos, savitarnos plovykla, automobilių nuoma.

Vilnius, Parodų g. 2
Kaunas, Pramonės pr. 101
Klaipėda, Šilutės pl. 1A
Papildomos paslaugos:

Automobilių supirkimas pagal „trade-in“ programą: įvertinsime ir nupirksime Jūsų automobilį, jo kainą užskaitydami kaip dalį įmokos už Jūsų pasirinktą automobilį iš aikštelės arba kaip pradinę lizingo įmoką.

Automobilių patikra: kiekvienas mūsų parduodamas automobilis yra nuodugniai patikrinamas mūsų serviso profesionalių darbuotojų, todėl Jūs galite būti tikras dėl automobilio techninės būklės. Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi ir turi patikros aktus.

Automobilių servisas: iš mūsų įsigytas automobilis neliks be priežiūros. Visus automobilio techninės priežiūros darbus atliekame kruopščiai ir naudodamiesi naujausia technine įranga.

Automobilių nuoma: mūsų automobilių nuomos kompanija „LitCarRent“ pasiūlys įvairius techniškai tvarkingus automobilius bet kuriai Jūsų kelionei ir bet kokiam laikotarpiui. Galime pasirūpinti ir pildoma automobilio įranga: navigacija, vaikiška automobiline kėdute, automobiliniu dėklu slidėms ir kt. Visus automobilių nuomos pasiūlymus rasite www.litcarrent.lt svetainėje.

Automobilių plovykla: jūsų patogumui prie automobilių prekybos aikštelių Vilniuje ir Marijampolėje yra įrengtos modernios automobilių plovyklos. Automobilius plauname rankomis naudodami tik profesionalias bei aplinkai ir automobiliui draugiškas priemones.

Automobiliai

Automobilius pardavimui pargabename iš Europos bankų, lizingo bendrovių bei gamintojų, bendradarbiaujame ir su visomis Lietuvos lizingo bendrovėmis. Polizinginiai.lt parduoda 1-5 metų senumo automobilius, itin gerai prižiūrėtus automobilius su pasibaigusiomis lizingo sutartimis ir turėjusius tik vieną savininką.

Automobilių prekybos aikštelė yra nuolat papildoma naujai atgabentais automobiliais.

Pirkimas

Automobilius pardavimui parsigabename iš Europos bankų, lizingo bendrovių bei gamintojų, bendradarbiaujame ir su visomis Lietuvos lizingo bendrovėmis. Polizinginiai.lt parduoda 1-6 metų senumo automobilius, itin gerai prižiūrėtus automobilius su pasibaigusiomis lizingo sutartimis ir turėjusius tik vieną savininką.

Kodėl verta rinktis iš polizinginiai.lt?
Patikima automobilio ridos ir serviso istorija

Visi automobiliai turi patikimą ridos ir serviso istoriją, kuri leis įvertinti realią perkamo automobilio būklę.

Profesionali automobilio patikra

Kiekvienas parduodamas automobilis yra nuodugniai patikrinamas mūsų serviso profesionalių darbuotojų. Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi ir turi patikros aktus.

Puiki automobilio būklė

Automobiliai atkeliauja tiesiai iš Europos lizingo bendrovių. Polizinginių automobiliai 1-6 metų senumo, itin gerai prižiūrėti ir turėję tik vieną savininką.

Patogus įsigijimas

Polizinginių automobilius galite apžiūrėti nterneto svetainėje www.polizinginiai.lt arba prekybos aikštelėse. Už patikusį automobilį atsiskaityti galėsite mokėdami grynais pinigais, pavedimu arba pagal lizingo sutartį.

Apie naujausius automobilius sužinokite pirmas!